Często zadawane pytania

Stand By Me to nowa platforma łączności Daikin, która obsługuje profesjonalnych instalatorów, użytkowników końcowych i organizacje, takie jak dostawcy usług socjalnych. W obrębie platformy Stand By Me są trzy dedykowane sekcje dla każdego segmentu użytkownika, dzięki czemu jest bardziej efektywny i łatwiejszy w użyciu.

Ta zintegrowana platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby zwiększyć wydajność, zapewniając wszystkie potrzebne narzędzia do zarządzania instalacjami i gwarancjami w jednym miejscu za pośrednictwem osobistego konta Stand By Me.

W Stand By Me istnieją trzy dedykowane platformy dla właścicieli systemu i instalatorów Daikin. Możesz zarejestrować produkt i założyć konto, aby uzyskać dostęp do spersonalizowanego portalu. Jest to możliwe, wprowadzając kod uruchomienia (podany przez instalatora Daikin) lub przez znalezienie swojego produktu w katalogu produktów Stand By Me.

Jeśli jesteś już zarejestrowany, możesz po prostu zalogować się za pośrednictwem linku podanego na stronie głównej, aby wyświetlić i zmodyfikować konto oraz wcześniej zainstalowane produkty.

Staramy się nieustannie usprawniać usługi, które platforma Stand By Me oferuje naszym klientom. Aby zapewnić Ci wysoką jakość obsługi i ugruntowaną komunikację między Tobą i partnerem serwisowym, potrzebujemy dane kontaktowe i niektóre informacje o Twoim urządzeniu.

Rejestrując urządzenie, możesz uzyskać dostęp do nagrania na żywo swojego produktu. Możesz zarejestrować swoją gwarancję za pomocą prostego kliknięcia.